Skip to content

Wypożyczalnia
rowerów

Wypożyczamy rowery MTB i rowery elektryczne w Olsztynie, organizujemy wycieczki rowerowe oraz szkolenia dla grup, firm na Warmii i Mazurach.

Zapewniamy transport rowerów w dowolne miejsce (dodatkowo płatny).

Na miejscu zastaniesz bezpieczne, darmowe miejsca parkingowe. Znajdujemy się w samym sercu miasta Olsztyn, oddalonym o 2 minuty od Lasu Miejskiego, gdzie znajdziesz szereg ścieżek rowerowych typu singletrack oraz szlaków pieszo-rowerowych PTTK.

Pomożemy Ci również zaplanować trasę wycieczki.

Cennik Wypożyczenia Rowerów

Trek Powerfly 5

DZIEŃ

3 GODZINY

 • 150 zł

 • 100 zł

Trek Powerfly FS 5

DZIEŃ

3 GODZINY

 • 160 zł

 • 110 zł

Trek E-Caliber

DZIEŃ

3 GODZINY

 • 200 zł

 • 150 zł

Flyer Uproc

DZIEŃ

3 GODZINY

 • 150 zł

 • 100 zł

Kross Hexagon

60 zł/dzień

Storm Shark

60 zł/dzień

Uwagi do wypożyczenia rowerów

 • Przez wypożyczenie roweru na dzień rozumiemy wypożyczenie w godzinach pracy wypożyczalni, tj. 9-18
 • Nie wypożyczamy rowerów MTB na godziny
 • Nie posiadamy przyczepek rowerowych dla dzieci
 • Możliwa opieka przewodnika/instruktora na wycieczki rowerowe
 • Do wypożyczenia jest również przyczepa na ok. 20 rowerów

Jak wypożyczyć rower w Olsztynie?

Skontaktuj się z nami:

* Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu dokonania rezerwacji/umówienia się na konkretną godzinę (nie zawsze jesteśmy na miejscu).

Zobacz co o nas mówią

Łukasz KaŁukasz Ka
14:54 03 Sep 22
Wypożyczalnia prowadzona przez rowerowych freaków z pasją. Bardzo pozytywni panowie. Doradzą, opowiedzą, podpowiedzą, poprowadzą. Serdecznie pozdrawiamy. Na pewno tu wrócimy.PS. Liczba tras rowerowych w okolicach Olsztyna potrafi nieźle zaskoczyć. Polecam malowniczą Łynostradę.
MichałMichał
13:41 29 Aug 22
Właściciel bardzo kontaktowy, polecił fajną trasę rowerową. Koszt pomimo naszego ok pół godzinnego spóźnienia, nie podniesiony. Rowery elektryczne bardzo fajne.
Marcelina HoffmannMarcelina Hoffmann
13:02 25 Jul 22
Wypożyczalnie prowadzą bardzo kontaktowi ludzie zarówno ojciec jak i syn. Dobrze przygotowane i w pełni sprawne rowery posłużyły nam w ekplrolacji cudownych okolic Olsztyna. Elektryki idealnie sprawdziły się na każdym wzniesieniu, których tutaj jest dość sporo. Zrobiliśmy 50 km bez przemęczenia. A jutro wybieramy się z nimi na kajaki.
WojciechWojciech
08:59 13 Nov 21
Super rowery i trasy w okolicach Olsztyna. Polecam czerwony szlak wzdłuż Łyny.
Ula IsselUla Issel
10:43 17 Sep 21
Bardzo polecam wypożyczenie ebike w Olsztynie w tym miejscu. Właściciel jest przesympatycznym człowiekiem, który pokazał gdzie można jeździć, co najlepiej zobaczyć.Rowery są świetnie przygotowane do jazdy, bardzo dobrej jakości, dostajemy również kask. Wycieczka rowerowa wzdłuż Łynostrady oraz prowadząca przy jeziorze czarnym szklakiem okazała się rewelacyjnym wyborem! Bardzo polecamy - na pewno jak wrócimy do Olsztyna to jest to nasz pierwszy przystanek 🙂
js_loader

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kaski są w cenie wypożyczenia roweru.

W zależności od poziomu wspomagania jaki ustawimy oraz mocy z jaką pedałujemy. Zwykle jest to przedział od 50 do 120 km.

Niestety nie, geometria rowerów nie pozwala na ich montaż.

Tak, możemy je zamontować do jednego z rowerów elektrycznych. Niestety żaden zwykły rower nie jest do tego przystosowany.

Nie, nasze rowery są ze wspomaganiem elektrycznym, a co za tym idzie wymagają ciągłego pedałowania, aby nas wspomagały.

Nie ma takiej możliwości, rowery musimy przygotować, a bateria naładować, żeby były gotowe na rano. W wyjątkowych sytuacjach możemy się umówić na wcześniejszą godzinę odbioru rano.